Hledáte tip na teambuilding, adaptační seminář či školní výlet? Hledáte program, který vede děti k alternativnímu řešení konfliktů, k sebepoznání, funguje jako prevence šikany?

Cílem je kromě zábavy i edukační efekt. Děti si při řešení našich únikových her trénují různé sociální kompetence, logické a analytické myšlení, ověří znalosti z fyziky či matematiky. Únikové hry THEROOM vyvinul tým psychologů a odborníků na vzdělávání.

> Hrát může celá třída, nebo dokonce celá škola. Navštivte escape centrum IMAGINATORIUM pro školní třídy. Nebo přivezeme k vám mobilní únikovou hru DECODER pro celou školu. Hry jsou vhodné pro žáky základních a středních škol, a také pro zájmové kroužky.

> V rámci našich her jsme připravili tři rozvojové programy – Alternativní řešení konfliktů, Teambuilding, Sebepoznání a seberozvoj – při nichž děti nevědomky rozvíjejí své dovednosti a kompetence.

“Děkujeme THEROOM za vynikající spolupráci na přípravách programu 17. ročníku festivalu Týdne vědy a techniky Akademie věd ČR. Úniková hra, kterou pro náš vědecký festival připravili v sídle Akademie věd v Praze se těšila obrovskému úspěchu. Nejen děti, ale i dospělí hráli hru s nevídaným nadšením (hru hrálo přes 2.000 lidí).” Pavla Chlebounová, marketingová manažerka, Akademie věd ČR

NABÍDKA PRO ŠKOLY A DĚTSKÉ KOLEKTIVY

(1) IMAGINATORIUM

escape centrum v Praze

Délka programu 1 hodina 2,5 hodiny
Počet dětí 10 – 18 10 – 30
Termín všední dny 9,00 – 16,00
Co vás čeká každý si zahraje jednu z únikových místností každý si zahraje jednu z únikových místností + únikovou hru Decoder
Zvýhodněná cena pro školy 150 Kč/hráč 200 Kč/hráč

 

(2) DECODER

mobilní úniková hra

> Mobilní únikovou hru DECODER přivezeme k vám. Můžou hrát 2 školní třídy najednou. Ověřeno více jak 4.000 hráči, mimo jiné během Týdne vědy a techniky Akademie věd ČR (11/2017).

> Nechte si zaslat naši nabídku rozvojového programu pro školy s přínosy pro děti a pedagogy. Více informací a kontakt: Ing. Miroslav Jiřík / t: 725 032 333, e: mirek.jirik@theroom.cz

 

Zveme vás na prohlídku do escape centra IMAGINATORIUM

Tušíte, kde jsou tajné vchody do únikových místností?