Hledáte tip na teambuilding, adaptační seminář či školní výlet? Hledáte program, který vede děti k alternativnímu řešení konfliktů, k sebepoznání, funguje jako prevence šikany?

Cílem je kromě zábavy i edukační efekt. Děti si při řešení našich únikových her trénují různé sociální kompetence, logické a analytické myšlení, ověří znalosti z fyziky či matematiky.

> V rámci našich her jsme připravili tři rozvojové programy – Alternativní řešení konfliktů, Teambuilding, Sebepoznání a seberozvoj – při nichž děti nevědomky rozvíjejí své dovednosti a kompetence.

> Hrát může celá třída, nebo dokonce celá škola. Navštivte escape centrum IMAGINATORIUM pro školní třídy. Nebo přivezeme k vám mobilní únikovou hru DECODER pro celou školu.

“Děkujeme THEROOM za vynikající spolupráci na přípravách programu 17. ročníku festivalu Týdne vědy a techniky Akademie věd ČR. Úniková hra, kterou pro náš vědecký festival připravili v sídle Akademie věd v Praze se těšila obrovskému úspěchu. Nejen děti, ale i dospělí hráli hru s nevídaným nadšením (hru hrálo přes 2.000 lidí).” Pavla Chlebounová, marketingová manažerka, Akademie věd ČR

NABÍDKA PRO ŠKOLY A DĚTSKÉ KOLEKTIVY

(1) IMAGINATORIUM

pro třídy a kolektivy

Skupina v IMAGINATORIUM 10 – 18 hráčů 19 – 36 hráčů
Termín všední dny 9,00 – 16,00 všední dny 9,00 – 16,00
Co vás čeká každý si zahraje jednu z únikových místností každý si zahraje jednu z únikových místností + únikovou hru Decoder
Zvýhodněná cena pro školy 150 Kč/hráč 200 Kč/hráč

 

(2) DECODER

pro školy a instituce

> Mobilní únikovou hru DECODER přivezeme k vám. Můžou hrát 2 školní třídy najednou. Ověřeno více jak 4.000 hráči, mimo jiné během Týdne vědy a techniky Akademie věd ČR (11/2017).

> Hry jsou vhodné pro žáky základních a středních škol, a také pro zájmové kroužky a kolektivy. Únikové hry THEROOM vyvinul tým psychologů a odborníků na vzdělávání.

> Nechte si zaslat naši nabídku rozvojového programu pro školy s přínosy pro děti a pedagogy. Více informací a kontakt: Ing. Miroslav Jiřík / t: 725 032 333, e: mirek.jirik@theroom.cz

 

Zveme vás na prohlídku do escape café&bar IMAGINATORIUM

Tušíte, kde jsou tajné vchody do únikových místností?