Máme pro vás produkty, které jinde nenajdete.

Privátní escape café&bar IMAGINATORIUM

První a jediné escape café v Praze. Kapacita až 40 lidí. 3 únikové místnosti. Teambuildingový program na 2 hodiny, nebo třeba na celý večer. Catering. Teplé a studené nápoje. Nápoje na čepu.

Dále můžeme zajistit: Dopravu – Psychologa specializujícího se na lidské zdroje – Foto a videodokumentaci akce – Konferenční prostory – Ubytování – Přizpůsobení hry vaší značce.

Pop-up mobilní únikové hry pro velké skupiny

Jako jediný provozovatel nabízíme teambuildingový program s únikovými hrami pro velké skupiny až 50 lidí. Denní kapacita až 700 lidí.

Délka programu 1 nebo 2 hodiny – Únikovou hru DECODER a TREASURE HUNT přivezeme kamkoliv – Lze hrát uvnitř (zasedačka, restaurace, hotel, firma…), i venku – Žádné kufříky s hlavolamy, ale opravdová úniková hra – Jedna hra pro 10 až 50 hráčů.

Venkovní únikové hry

Out-of-the-box městská úniková hra pro náročné klienty. Pro skupinu 10 – 150 lidí.

Cílem je v malých týmech nalézt cestu na místo společného eventu. Na této cestě, která trvá několik hodin, se zábavnou formou setkáme s lidmi, zákzníky, podíváme se do budoucnosti a otestujeme sami sebe v únikových místnostech. Díky společným zážitkům a zvládnutým úkolům posilujeme pocit sounáležitosti a hrdosti ke značce.

——

Vyžádejte si nezávaznou nabídku.

Volejte 725 032 333 (Mirek Jiřík, majitel a provozní manažer) nebo využijte poptávkový formulář.

PROČ FIREMNÍ AKCI OD NÁS?

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“
Albert Einstein

  • Hlavní roli hraje týmová spolupráce, a to hravým, zábavným způsobem.
  • Při hrách dochází k silnému stmelení týmu, všichni tahají za jeden provaz, společně se radují z úspěchu a o hře debatují ještě dlouho po skončení.
  • Ve hrách je dán prostor pro všechny druhy zkušeností a dovedností, každý se zapojí.
  • Nejde o fyzicky náročnou aktivitu, užijí si ji tedy všichni bez rozdílu kondice, šikovnosti či míry sportovního založení.
  • Zdravá soutěž mezi týmy ve smyslu poměřování dosažených časů dokončení hry, množství nápověd apod.
  • THEROOM byla jedna z prvních společností na trhu únikových her v ČR. Máme originální produkty, které vám jinde nanabídnou. Máme bohaté zkušenosti a nebojíme se žádné výzvy.

 

 

REFERENCE

...více jak 12.000 hráčů

“V Imaginatoriu jsme uspořádali naší každoroční akci pro zážitkové dodavatele. Tj. pro lidi, kteří se zážitky živí a jen tak něco je nepřekvapí. A překvapilo. Jak prostor samotný, tak skvělé únikové místnosti spolu s interaktivní mobilní únikovkou všechny nesmírně bavily a večírek byl zatím asi nejlepší, který jsme kdy pořádali. Ještě jednou moc děkujeme.” Jan Hájek, šéf zážitkář, zazitky.cz