• Plánujete teambuilding, vánoční večírek, setkání s klienty nebo s kolegy z centrály? Uspořádejte ho v prvním a jediném escape café&bar Imaginatorium.

 

  • Pořádáte setkání se zaměstnanci, výjezdní zasedání, firemní konferenci? Objednejte si mobilní únikovou hru pro 10 až 500 hráčů.

 

  • Potřebujte zlepšit komunikaci a výkon vašeho týmu? Vyzkoušejte trénink týmové spolupráce a komunikace s využitím únikových her.

——

Volejte 725 032 333, napište na info@theroom.cz nebo nás poptejte v tomto formuláři.

Nabídka pro firmy ke stažení v pdf.

Nabídka pro firmy

(1) TEAMBUILDING:
VELKÝ ÚNIKOVÝ DEN

Pro malé i velké týmy do 40 hráčů.

Oblíbený a prověřený teambuildingový program na odpoledne nebo večer pro týmy až 40 hráčů. Náš bestseller. Navštívíte naše centrum únikových her s kavárnou v jednom  – IMAGINATORIUM. Nikdo se nebude nudit. Každý si zahraje únikovou místnost, všichni společně si zahrajete mobilní únikovou hru. Objednat si můžete catering podle vašeho gusta.

(2) MOBILNÍ ÚNIKOVKA:
DECODER

Únikovka pro 10 až 500 lidí, kterou přivezeme k vám.

Hraje se na místě, které si určíte – u vás na pracovišti, v zasedačce, na offsitu, v restauraci před večírkem. Při hře se používají předměty, které k vám přivezeme. Hra má několik úrovní a různé délky, podle vaší preference. Hrát může najednou až 100 lidí. Délka jedné hry 50 nebo 60 minut. Spokojenost prověřena více jak 1.000 hráči.

(3) TRÉNINK TÝMOVÉ SPOLUPRÁCE A KOMUNIKACE:
BE A TEAM, ESCAPE THEROOM

  • Celodenní nebo půldenní trénink zaměřený na komunikační dovednosti a spolupráci.
  • Trénikem vás provede zkušený lektor a kouč.
  • Získané dovednosti si okamžitě vyzkoušíte při řešení únikových her.
  • Trénink krok za krokem, po každém kroku zpětná vazba k řešením.
  • Pro náročné klienty, kteří chtějí zvýšit svůj inovanční potenciál a myšlení “out-of-the-boxes”.

(4) PRONÁJEM: COWORKING, OUT-OF-THE-BOXES ZASEDAČKA

Escape café IMAGINATORIUM si můžete pronajmout. Originální prostor podporuje „out of the boxes“ myšlení, které je v každém z nás. Zábavným způsobem nás nutí vystoupit z tradičních schémat, improvizovat a uvažovat nově, kreativně.

IMAGINATORIUM je ideální místo pro práci vašeho týmu, školení, seminář, setkání s klienti a zadavateli. Navíc, svůj program můžete zpestřit a inovativní myšlení podpořit únikovou hrou. Podívejte se na naši nabídku pronájmu.

NAŠE REFERENCE

Amazon, AirBank, Cisco, IBM, ČSOB, IKEA, ClearStream, TouchWARE, Cetelem, Accenture, Lidl, Zoot, Generali, Raiffeisen Bank, Tesco, Foxconn, O2 Czech Republic, DHL, RWE, Deloitte, GE Money Bank, Deutsche Borse, Anheuser-Busch InBev, Clevertech, Hewlett-Packard, Marks & Spencer, ET Netera, Adidas, KKCG, AIG, Česká pojišťovna, Symbio Digital, Kofola, AXA, Lego, Česká spořitelna , Redbull, Komerční banka, Škoda Auto, PwC, mBank a další. We speak English. Hru mohou hrát i vaši kolegové ze zahraničí a expati.